Producenci

Microsoft Office 365 Business Essentials (Office online, poczta 50GB) - subskrypcja 1 miesiąc

Dostępność: dostępny
Wysyłka: w ciągu 24 godzin
Cena: 24,60 zł 24.60
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 20,00 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Microsoft
Kod produktu: C56A-9028A_20160508225432

Opis

Licencja na 1 użytkownika w subskrypcji na 1 miesiąc. Usługa dostępna tylko dla Firm.
Subskrypcja miesięczna to przede wszystkim elastyczność. Zaletą tego rozwiązania jest możliwość zmniejszania lub zwiększania liczby użytkowników w ciągu roku, miesiąca (zmienna sytuacja w liczbie pracowników), a także możliwość zmiany lub wyłączenia planu w każdej chwili.
 
Pakiet Office — zawsze i wszędzie, gdy jest potrzebny. Pracuj w dowolnym miejscu, w dowolnym czasie, na dowolnym urządzeniu. Usługa Office 365 jest zawsze gotowa do pracy.
Bez względu na to, czy pracujesz w biurze, czy w podróży, korzystasz z dobrze znanego zestawu narzędzi biurowych najwyższej klasy. Zawsze aktualne wersje aplikacji pakietu Office umożliwiają tworzenie, edytowanie i udostępnianie w czasie rzeczywistym materiałów dowolnym osobom przy użyciu komputera PC lub Mac albo urządzenia z systemem iOS, Android lub Windows.

Office 365 Business Essentials to narzędzia dla profesjonalistów
Na jednego użytkownika przypada 1 TB miejsca w usłudze OneDrive, masz więc mnóstwo miejsca na wszystkie swoje pliki. Gdy zajdzie taka potrzeba, możesz z dowolnego miejsca udostępniać je współpracownikom lub osobom spoza firmy. Dzięki wieloosobowym konferencjom wideo w jakości HD, udostępnianiu zawartości. koncie pocztowym o pojemności 50 GB oraz udostępnianym kalendarzom zawsze będziesz na bieżąco z działaniami swojego zespołu.
 
 
Usługa Office 365 Business Essentials zawiera następujące funkcje
 
Poczta e-mail i kalendarze Korzystaj z poczty e-mail klasy biznesowej w rozbudowanym i znajomym interfejsie programu Outlook, do którego możesz uzyskiwać dostęp z komputera stacjonarnego, lub w przeglądarce sieci Web przy użyciu aplikacji Outlook Web App. Uzyskaj skrzynki pocztowe o rozmiarze 50 GB na użytkownika i wysyłaj załączniki o wielkości do 150 MB.
Aplikacje Office Online Twórz i edytuj dokumenty programów Word, OneNote, PowerPoint i Excel z poziomu przeglądarki.
Konferencje online Organizuj spotkania online z zawartością audio i wideo, korzystając z udostępniania ekranu i konferencji wideo HD dostępnych po jednym kliknięciu.
Proste przechowywanie i udostępnianie plików Usługa OneDrive dla Firm zapewnia 1 TB miejsca do magazynowania dla każdego użytkownika, co pozwala im uzyskiwać dostęp do dokumentów z niemal każdego miejsca. Udostępniaj pliki innym osobom w organizacji i spoza niej, określaj, kto może wyświetlać i edytować poszczególne pliki, oraz łatwo synchronizuj pliki z komputerami PC i Mac oraz urządzeniami.
Wiadomości błyskawiczne i łączność z programem Skype Kontaktuj się z innymi użytkownikami programu Lync za pomocą wiadomości błyskawicznych, połączeń głosowych i wideo, a także informuj o swojej dostępności za pomocą statusu. Przekazuj użytkownikom programu Skype informacje o obecności, wysyłaj im wiadomości błyskawiczne i korzystaj z połączeń audio.
Firmowa sieć społecznościowa Oprogramowanie do współpracy i aplikacje biznesowe Yammer umożliwiają pracownikom nawiązywanie połączeń z odpowiednimi osobami, udostępnianie informacji w zespołach i organizowanie projektów tak, aby można je było szybciej realizować.
Witryny zespołów Podstawowy magazyn 10 GB oraz 500 MB miejsca do magazynowania dla każdego użytkownika zapewniają łatwy dostęp do dokumentów oraz możliwość ich udostępniania.
Wyszukiwanie i odnajdowanie Bądź na bieżąco. Wyszukuj i odnajduj zawartość w usłudze Office 365 na podstawie spersonalizowanych analiz. Aplikacja Office Delve to pierwsze rozwiązanie, które korzysta z funkcji Office Graph, kolekcji przeanalizowanych sygnałów lub wniosków wyciągniętych na podstawie zachowania poszczególnych użytkowników i ich relacji z zawartością, tematami i kontaktami.

 

Porównanie opcji usług Office 365 dla Firm

    Zawiera pełną klasyczną wersję pakietu Office! Zawiera pełną klasyczną wersję pakietu Office!
  Office 365 Business Essentials Office 365 Business Office 365 Business Premium
Opcje zakupu Subskrypcja miesięczna Subskrypcja miesięczna Subskrypcja miesięczna
Bezpłatna 30 dniowa wersja próbna
Pełne, instalowane wersje aplikacji Office  
 
Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i OneNote
 
Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher i OneNote
Aplikacje pakietu Office w wersji online
Możliwość instalacji pakietu Office  
 
5 komputerów PC lub Mac
 
5 komputerów PC lub Mac
Korzystanie z pełnych, instalowanych wersji aplikacji Office na tabletach i telefonach  
 
5 tabletów i 5 telefonów
 
5 tabletów i 5 telefonów
Dysk Online OneDrive
1 TB pamięci na 1 użytkownika
 
1 TB pamięci na 1 użytkownika
 
1 TB pamięci na 1 użytkownika
Poczta e-mail klasy biznes
Obejmuje kalendarz i kontakty ze skrzynką odbiorczą o pojemności 50 GB
 
 
Obejmuje kalendarz i kontakty ze skrzynką odbiorczą o pojemności 50 GB
Nieograniczone spotkania online, wiadomości błyskawiczne i konferencje wideo HD
Zawiera aplikację Lync
 
 
Zawiera aplikację Lync

 

Wszystkie plany usługi Office 365 Business dla firm zapewniają szereg korzyści:

Niezawodność Możesz spać spokojnie, wiedząc, że Twoje usługi są dostępne przez 99,9% czasu (gwarantowane) na podstawie finansowanej umowy SLA.
Zabezpieczenia Twoje dane należą do Ciebie. Chronimy je i zapewniamy poufność informacji.
Administracja Wdrażanie usługi Office 365 w Twojej firmie i zarządzanie nią bez wymaganej specjalistycznej wiedzy informatycznej. Można dodawać i usuwać użytkowników w ciągu kilku minut.
Najnowsza wersja Nie trzeba płacić za uaktualnienia wersji — aktualizacje są uwzględnione w ramach subskrypcji. Nowe funkcje są regularnie przekazywane klientom usługi Office 365.
Pomoc techniczna Pomoc ze strony firmy Microsoft zapewnia odpowiedzi na pytania telefonicznie i w trybie online, zasoby z instrukcjami oraz łączność z innymi klientami korzystającymi z usługi Office 365 w celu rozwiązywania problemów z instalacją i uzyskiwania szybkich poprawek.

 

Office 365 Business działa na komputerach PC i tabletach z systemem Windows w wersji 7 i nowszych, na komputerach Mac z systemem Mac OS X w wersji 10.6 i nowszych, na iPadach z systemem iOS w wersji 7.0 i nowszych oraz na tabletach z systemem Android w wersji KitKat 4.4 i nowszych.

Dane techniczne

Rodzaj Oprogramowanie biurowe
Wersja Cyfrowa / do pobrania
Licencja Komercyjna, tylko dla Firm
Czas trwania 1 miesiąc
Liczba stanowisk / jednostek 1 użytkownik na 5 urządzeniach
Szczegóły licencji Subskrypcja na 1 miesiąc

Zobacz także

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl